Reakce účastníků z ČR a Slovenska

Následují video / textové reakce účastníků minulých Setkání, ve všech případech jde o lidi z ČR nebo Slovenska. Máte-li svědectví, pošlete nám jej.

"Moje žena prožívala po oba dny přívaly Ducha Svatého tak, jak ji to Ježíš skrze Ducha Svatého již předtím potvrzoval. Byla definitivně uzdravena z klinické periodické deprese. A díky pastoru Petrovi Šimmerovi též povzbuzena. Já byl uzdraven ze zánětu slinivky..."
Vojta a Pavla Laňkovi
Setkání probuzení a zázraků v Praze 2022
"Léta jsem bojovala s nepokojem, odsouzením a sebeodsuzováním, jehož jsem se zbavila vždy jen na krátko v přítomnosti chval. Po doteku Ducha svatého na setkání do mě vstoupil pokoj, který zůstává, jehož se mi nedostávalo a dnes vidím, že jsem byla zřejmě svázána duchem nepokoje a nyní osvobozena."
Dáša z Hradce
Setkání probuzení a zázraků v Praze 2022
"Pastor Mark se modlil za mé plíce. Před setkáním jsem měla na alergologii kapacitu plic 40%, po setkání 70%! Sláva Ježíši!"
Iva Mixánková
Setkání probuzení a zázraků v Praze 2022
"David je dospělý a má autismus. Byli tam příjemní sourozenci v Kristu, povzbuzovali, abychom čekali na modlitbu. David nemluví, ale někdy se mnou píše. V jedné chvíli jsem si všimla, že David stál na jednom místě, (pořád chodí, pohybuje se, rukama...) byl zahleděný směrem, kde se Mark modlil.... Pak jsem ho asi přerušila. Psal, pošlu přílohu (níže tři fotografie toho, co David na setkání viděl a napsal)."
Líba Jordánová
Setkání probuzení a zázraků v Praze 2022
"...během modlení a a celé doby mi bylo nádherně a cítila jsem něco, nevím co, ale po cestě domu a od té doby - cítím lásku Pána Ježíše ještě silněji..."
Marie Verespejova
Setkání probuzení a zázraků v Praze 2022
"Jsem věřící 30 let. V poslední době jsem se nacházela ve vztahu s Bohem na poušti. Nevím, co přesně jsem od konference očekávala, ale nesmírně jsem se na tyto dva dny těšila. U vchodu mě překvapilo, že se mě služebníci ptali, co chci, aby pro mě Ježíš udělal. Nevěděla jsem, co chci, tak jsem plácla, že přece setkání s Ježíšem. A to se také stalo. ☺ Nad mé očekávání. Moc se mě dotýkalo slovo, které Mark mluvil... Byl v tom Duch a život. A druhý den jsem už věděla, co chci. Kdysi jsem o to Pána žádala. Takže jsem si nechala napsat, že chci dar divů činění. Myslím, že jsem dostala řádnou inekci víry a samozřejmě vím, že jí mám dál krmit, aby rostla. Zatím mám jen takové svědectví, že po konferenci se mi začal tvořit zánět v oku, ale to jsem ve víře odmítla a zánět do pár hodin odešel."
Helena Krejčí
Setkání probuzení a zázraků v Praze 2022
"Děkuji za úžasnou atmosféru na shromáždění. Vnímala jsem úctu k Bohu, zdravé očekávání, hlad po Ježíši, pokoru Marka Hemanse i jeho týmu. Radovala jsem se z každého uzdravení, jehož jsem mohla být přítomna. Bratr Hemans v naprosté citlivosti rozpoznával věci z Ducha, usvědčoval, uzdravoval, osvobozoval. Naposledy jsem takové zázraky v tom množství zažila na Stevu Ryderovi v devadesátých letech. Děkuji bratru Hemansovi a celému jeho týmu za pokornou a mocnou službu, jíž slouží. "
Dáša z Hradce
Setkání probuzení a zázraků v Praze 2022
Na stretnutí s Markom sa modlila za mna pomocna modlitebnicka za krst Duchom Svatym. Zacala hovorit v neznamom jazyku a ja som snazila hovorit tiez . Nieco som citila ako keby som vyfukla von nieco co stipalo od dola az do hrdla vyslo to von . Zrazu som sa zacala triast a plakat vzadu na hlave som citila tlak. Prisla som na hotel zacala som sa modlit v neznamom jazyku a znova trasenie plac . Som rada ze som sa mohla dostat k vam zo slovenska . A vidiet uzdravenia a ze mi pan dal dar hovorit v jazyku."
Mirka Görčiová
Setkání probuzení a zázraků v Praze 2022
Přehrát video
Přehrát video
Přehrát video
"Zaregistroval jsem se na online setkání dne 6. listopadu 2021. Asi 5 dní před tímto setkáním jsem zjistil, že mám v moči krev. Řekl jsem to sestře Tereze v modlitební místnosti. Po motlitbě za vyléčení jsem ucítil dole v břiše jakoby škubnutí a druhý den jsem měl moč úplně čistou. Dnes je 10 listopadu a moč mám stále čistou, bez krve. Děkuji Pánu Ježíši."
František Kabrna
Setkání se zázraky (11/21)
"Po modlitbě Martině odešla dlouhodobá únava. Mark nám požehnal do služby uzdravení. Od té chvíle sledujeme nárůst pomazání."
Petr a Martina Lexovi
Setkání se zázraky (13.2.2021)
"Po modlitbě pastora Marka se mi uzdravil tep. Mnoho měsíců jsem měla tep na hodnotě nad 100, někdy i 130. Brala jsem na to léky, víc se s tím nedalo hýbat. Po setkání na zoomu jsem si naměřila tep 65, i tlak se mi snížil, stále to drží. Mám radostnější postoj k životu a posilnila se ve mně víra... 'Manžel je po těžkém covidu (40 dnů na plicním ventilátoru). Měl dost zdeformované nohy, paní lékařka ho poslala na rehabilitace. Po modlitbě sestřička z rhb řekla, že ty nohy jsou daleko lepší než se píše ve zprávě."
Jana a Staňa Zlámalíkovi
Setkání se zázraky (17.7.2021)
"Díky modlitbě jednoho z modlitebních pomocníků jsem mohl znovu prožít Boží lásku."
Ondřej Masopust
Setkání se zázraky (13.2.2021)
"Na setkání jsem nejvíc toužila po uzdravení nohou, v modlitební místnosti jsem skončila pod Boží mocí. Po té, co Bůh se mnou skončil, jsem vnímala úlevu v nohou a i ted, po 5 dnech po zátěži v práci, kde pořád stojím, se cítím dobře. A ještě při kázání p.Marka se Bůh dotkl mých plic - cítila jsem jako by se zvětšila kapacita plic. Moje plíce mně "zpívali" hlavně v noci a na jaře trpím alergickými reakcemi, tak pak napíši. Díky Ježíši, dělá i to, o čem nepřemýšlíme."
Marcela Kolářová
Setkání se zázraky (11/21)
"Při modlitbách pomocníků jsem prožívala velkou Boží přítomnost. Věřím, že Bůh bude na základě těchto modliteb jednat a měnit věci v mém životě."
Lenka Valihrachová
Setkání se zázraky (13.2.2021)
Přehrát video
Přehrát video
"Před 4 roky došlo k poškození něčeho v mém sluchu, vlivem hlasité hudby. Od té doby slyším v uších, hlavně v pravém uchu šumění, někdy až velmi silné syčení. Věřím, že Ježíš mě může uzdravit. Během modlitby v modlitební místnosti jsem začala cítit teplo v pravém uchu. Šumění v uších sice stále přetrvávalo, ale cítila jsem Boží moc a Boží přítomnost. Po skončení modlitby jsem se odhlásila, a zůstávala jsem v Boží přítomnosti. Potom několik dalších hodin jsem cítila, že Bůh něco dělá v mé hlavě, v oblasti pravého ucha a spánku, přímo ve tkáni, jako by jí zesiloval. Cítila jsem i Boží pokoj a moje naděje na uzdravení sílila. Šumění ještě stále slyším, ale věřím, že mě Ježíš uzdraví úplně. A děkuji Pánu za tato setkání a za všechny služebníky."
Eva Papežová
Setkání se zázraky (13.2.2021)
"Martinu přestalo během setkání bolet břicho. Modlitba pastora Marka nás uvedla někam... nedá se to ani popsat. Velmi dobré!"
Petr a Martina Lexovi
Setkání se zázraky (13.2.2021)
"Úleva od bolestí krční páteře, asi 2 týdny jsem chodila s velkými bolestmi. Boží uzdravující moc působila už během vysílání, ale velmi mi pomohla modlitba na konci v modlitební místnosti. Pak jsem také zažívala radost od Pána Ježíše. Pán mne potěšil ten den do třetice tím, že mi cizí osoba darovala bundu v mé oblíbené barvě :-)"
Olívie Olivová
Setkání se zázraky (13.2.2021)
""Moc děkuji za toto setkání, prožila jsem silné Boží potvrzení a povzbuzení. I když to není zázrak typu fyzického uzdravení, je to pro mě velmi cenné. (Jazyk Ducha svatého jsem od Boha dostala dříve, když jsem s ním byla sama. Není to moc dlouho, kdy jsem se takto modlila delší dobu a pak jsem si říkala, jestli tím netrávím moc času, když ani nevím pořádně co říkám a co když jsem si to nějak vymyslela. A tady jsem od jednoho pomocníka uslyšela stejný jazyk. Ani mě to nedošlo, protože jsem se sama modlila slovně, ale Bůh mě nějak upozornil a zase jsem vnímala Jeho silné potvrzení.)"
Iva Pavelková
Setkání se zázraky (13.2.2021)
„Po sledování přenosu mi zmizely dlouhodobé potíže s únavou a začala jsem skládat Ježíši vlastní chvály, což mi předtím vůbec nešlo."
Iva Mixánková
Setkání se zázraky I. (07/20)
Přehrát video
Přehrát video
Přehrát video
"Měla jsem již dlouho bolesti páteře a špatně jsem otáčela hlavou, po modlitbách bolest úplně zmizela a s hlavou mohu volně hýbat. K tomu dodávám, že jsem cítila jak mne opět naplňuje Duch Boží. Aleluja!"
Milena Juřicová
Setkání se zázraky (13.2.2021)
"Během setkání jsem prožil Duchovní pomazání, velmi silná, intenzivní energie, která mnou během modliteb proudila a rozlévala se, jako bych byl nabity elektřinou, která mnou probíjela, Boží přítomnost."
Petr Jakubek
Setkání se zázraky (13.2.2021)
"Asi 3x při zvedání rukou mnou projela Boží moc a byl jsem osvobozen od démona lži a má mysl se úplně pročistila a dnes jsem zase plný Ducha Svatého!"
Martin Čermák
Setkání se zázraky (13.2.2021)
"Na prvním místě se mne dotklo slovo poznání, které přijali všichni 3 modlitebníci k mému manželovi. Před třemi roky musel ze zdravotních důvodů a vyhoření odejít ze služby vedoucího Křesťanského společenství v Liberci. O té doby se za něj modlíme v církvi a já doma. I když to neustále vypadalo, že manžel se již do jakékoliv náročnější služby nevrátí, bylo mi to velmi líto, neboť vím, že má krásná a v církvi velmi potřebná obdarování. A náhle aniž by manžel cokoliv řekl, ani nepovažoval za důležité chtít modlitby za uzdravení, všichni tři modlitebníci mu přinesli slovo o tom, že Pán ho opět volá, že dostává potvrzení vzácných darů pro církev, že dostal Boží slitovné srdce a veliké milosrdenství pro Boží lid a že bude povzbuzovat a dávat lidem novou naději a že ho do služby Pán nově uvede."
Dagmar Maděrová
Setkání se zázraky (13.2.2021)
"Pár doteků Božím duchem jsem měla a to když se Pastor Marek modlil za to dítě co leželo a maminka byla zoufalá a tak jsem vnímala, jak se duch Boží skrze mě se vylévá v modlitbě za to dítě a vnímala jsem, jak ho uzdravuje. A pak jsem osobně v modlitební místnosti vnímala dotyk Ježíše, kdy při modlitbě za jednu setru přišel ke mě a dotkl se mě jeho dlaní na mojí hrudi. Vnímala jsem úlevu a povzbuzení a pak se za mě pastor modlil a dal mi slova povzbuzení, které souviseli s tím, co jsem předtím zažila. Povzbuzení jsem si napsala. Moc děkuji za tuto službu, byla jsem po druhé a bylo to moc požehnané i když jsem fyzicky nebyla uzdravena, ale vnitřně jsem byla Pánem povzbuzena a posílena."
Lenka Šturmová
Setkání se zázraky (13.2.2021)
"Během kázání br. Marka jsem cítila teplo v oblasti bolavé kyčle. Po skončení hlavní části, kdy jsem v menší skupině prosila za dobrou hybnost svých končetin, tak jsem pocitově nic nevnímala, ale ruce fungují dobře (hraji na nástroje a dobrá hybnost by se hodila:-), neměla jsem nějaké dramatické ztuhnutí, ale bolavé klouby."
Lenka Šejbová
Setkání se zázraky (13.2.2021)
"Až v noci mi luplo v zádech a i když mne zatím záda bolí dál, cítím se lépe. Rozhodně něco špatného odešlo."
Luboš Zelený
Setkání se zázraky (13.2.2021)
"S přáteli bychom chtěli jednou sloužit modlitbou za fyzické uzdravení, tak se v tomto charismatu formujeme. Video s pastorem Markem Hemansem jsem viděl už dříve na YouTube, takže po pozvání od kamarádky jsem s účastí neváhal, i když jsem moc nevěděl, co očekávat. Musím říct, že setkání se mi velmi líbilo. Věřím, že Mark je Boží muž, který věří Božím zaslíbením. Obdivuji jeho odvahu pro takovouto službu. Mile mě překvapilo, že se rozhodl působit i v ČR. Technické zajištění (online konference s několika sty účastníky z celého světa) bylo na velmi vysoké úrovni."
anonym
Setkání se zázraky (13.2.2021)
"To, co mi modlitební pomocníci říkali, bylo pro mě potvrzením, toho co s Bohem prožívám a je to pro mě velkým povzbuzením. Intenzivně jsem pak vnímala Boží přízeň, milost, lásku a hlavně potvrzení. Za službu pomocníků jsem moc vděčná, moc děkuji Bohu i pomocníkům. Vnímala jsem pozitivně službu pomocníků k sobě, ale i k dalším lidem, kterým sloužili. Kdyby sloužil jenom Mark, byla bych také požehnaná, ale díky pomocníkům jsem dostala mnohem, mnohem více."
anonym
Setkání se zázraky (13.2.2021)
"Po skončení setkání s Markem jsme byli přiděleni do modlitební místnosti a při modlitbě aniž bych řekl cokoliv o svých potížích mně po 2 měsících ustoupila křečovitá bolest ruky a několikadenní velká bolest páteře úplně ustoupila. Velmi citelný rozdíl. Věřím v dotek Ježíše Krista. Z celého srdce děkujeme za toto poznání a úžasný prožitek a atmosféru s přítomností Pana Ježíše počas setkání."
Vlastimil a Mária Štávovi
3. Setkání 13.2.2021
"Byla jsem naplněna štěstím a klidem. Děkuju."
Pavla Hovorková
Setkání se zázraky (13.2.2021)
"Na mojí prosbu se na Setkání modlitební pomocníci modlili za to, aby moje děti, vnuci a potomci poznali Ježíše. Půl hodiny po setkaní přišla za mnou vnučka Anna (15 let) a poprosila mne, abych jí v neděli vzala sebou do kostela. A opravdu se mnou byla v kostele. Když jsem se jí zeptala, proč najednou chtěla do kostela ,odpověděla: "Nevím, prostě jsem měla pocit, že tam být musím". Taky dcera mně ochotně poslouchala, když jsem jí vysvětlovala, proč musí hledat Ježíše. Plakali jsme a smáli jsme se v jednom dojetí a radostí, že se nás Pán dotkl. Při tom se o hodně zlepšilo i moje zdraví. Děkuji Ježíši. Děkuji Marku, Carol a Lilly a všem, kdo pomáhá lidem najít Ježíše, protože zázračné uzdravení je dobré, ale je to jenom cesta k poznání Boha... Sláva Ježíši!"
Mariya Kuziv
Setkání se zázraky (13.2.2021)
"Na setkání 3.10. jsem poslouchala Marka, doufala jsem, že mě Ježíš osloví, spíš osloví Marka, aby se za mě modlil. Nestalo se tak a musela jsem setkání opustit dříve, ač nerada. Mám již několik let narušení psychiku, trpím úzkostmi, a poslední 4 týdny jsem měla problémy s dýcháním nebyla jsem schopná ničeho. V pozdním odpoledne tu stejnou sobotu jakoby mi spadl kamen z hrudi, bylo mi lépe a lépe, v neděli už jsme byla schopna drobných věci a dychani se mi zlepšovalo. V pondělí jsem již vedla téměř normální den. Dnes je pátek a dýchání je v pořádku na 98%."
Eva Sedláčková
Setkání se zázraky 10/2020
"Dobrý den, při nedělním online setkání se Mark modlil za všechny s problémy bederní páteře. Léta bolestí jsou pryč! Byla jsem uzdravena."
Dana Goldová
Setkání se zázraky I. (07/20)
"Mark se modlil a já jsem byla vysvobozena a uzdravena ze zranění od lidí. Prožívám, jako bych prošla velmi hlubokou operací. Odpustila jsem všem a oheň ve mne hoří stále víc. Miluji Boha a jsem Mu vděčna za vše dobré, co mi dal a kým jsem."
Yva B.
Setkání se zázraky I. (07/20)
Od toho setkání mám pocit, že je Ježíš pořád se mnou. Moc vám děkuji, že jsem vás našla a umožnili jste mi toto setkání s Ježíšem. On je neskonale hodný a je v něm nekončící dobrota... Ze dne na den jsem změnila svoje chování, k dobrému."
Pavlína M.
Setkání se zázraky I. (07/20)
„Prožila jsem uzdravení v oblasti břicha při sledování videa. Několik dní jsem nemohla jíst a než jsem shlédla toto video, pociťovala jsem tvrdost v oblasti žaludku...“
Šárka Levi
"Co chvíli jsme se třásl a pociťoval Boží moc. Pán jednal i v mém životě. Zbavil mně určitých pout. JSEM SVOBODNÝ V KRISTU!!! Po skončení jsem měl obrovskou touhu a ještě mám se modlit za uzdravení lidí v MOCNÉM JMÉNU JEŽÍŠ KRISTUS."
Zbyněk Stružka
Setkání se zázraky I. (07/20)
"Jinak jsem při modlitbách - když se pastor modlil za jednotlivce - přijala dotek a naplnění Duchem Svatým. Toužím po přítomnosti Ducha svatého."
Alena D.
Setkání se zázraky I. (07/20)
V sobotu se za mě osobně modlil pastor Mark. Nevím jak to říci, ale pocítila jsem Boží přítomnost a někoho kdo mě má rád a chce mi pomoc změnit můj život. Pomalu jsem se ničila a utápěla se ve starostech a osobním trápení..."
Pavlína M.
Setkání se zázraky I. (07/20)
"Ještě než se začal pastor Mark ptát, kdo cítí Boží přítomnost, jsem jí cítila. Cítila jsem doteky jako elektrickým proudem, teplo, měla jsem pozvednuté ruce a cítila jsem zvláštní tíhu, uvnitř v mém srdci, hluboko uvnitř, jakoby se něco odzátkovalo..."
Eva Š.
Setkání se zázraky I. (07/20)
"Dlouho jsem trpěl psychickými problémy schizofrenie a úzkosti, poté co mě Mark vybral a pomodlil se za mě, jsem cítil velkou horkost v hlavě a pak jako by mi něco odcházelo z očí. Potom co to vyšlo, jsem cítil velkou euforii."
Robin O.
Setkání se zázraky I. (07/20)
"Před měsícem jste v modlitební místnosti modlili za mého dědečka, který měl velice vážný průběh covidu, ležel na Jipu, doktoři neměli moc velkou naději že přežije. Ale Bůh ho z té nemoci zachránil. Před týdnem ho propustili z nemocnice a dýchá mnohem, mnohem lépe. Chvála Ježíši."
Michal Stružka
Setkání se zázraky (11/21)
"Dnes se za mě Mark modlil a Bůh mě znovu vysvobodil. Cítila jsem hlubokou Otcovu lásku. Bůh mi řekl, že mě vždy miloval a Duch svatý mi ukázal veškerou sladkou milující laskavost, kterou pro mě vždy měl... Bylo to tak úžasné."
Lenka Jakešová
"Díky Bohu našemu, byla moje maminka na setkáni v soboru 3.10. UZDRAVENA přímluvnou modlitbou bratra Marka Hemanse :-). Úplně je uzdravená z bolestí břicha a z bolestí kostrče. Od té doby maminku nic nebolí a je opravdu mocně uzdravena ! Chvála našemu Pánu Ježíši Kristu a Bohu Otci i Duchu Svatému Amen Amen 🙂 ... Moji mamince bude v květnu 2021 88 let. Cca 10 let trpěla silnou inkontinencí. Po modlitbě pastora Markem Hemanse byla maminka skrze víru v Ježíše Krista mocně uzdravena z inkontinence. Sláva Pánu Ježíši."
Hana Krausová
2. Setkání 3.10.2020

Znáš Ježíše osobně? Jsi spasen(a) a máš věčný život? Pokud ne (nebo to nevíš jistě), pozvi Pána Ježíše do svého života právě teď!

Ježíš je víc než jen historická osobnost, On je Boží Syn, On je Spasitelem lidstva. On je ten, který zemřel za hříchy lidí a byl vzkříšen. Není jiné cesty k Bohu (ale ani na ten správný břeh věčnosti), než skrze Pána Ježíše Krista. A nyní Ježíš čeká, zda-li Mu otevřeš své srdce, aby i tebe mohl očistit od tvých hříchů (vin) a naplnit tě Božským životem – a ty jsi pak mohl(a) začít žít nový život s Bohem jako následovník Ježíše. K tomu je třeba:

  1. uvědomit si svoji hříšnost (která spočívá hlavně v tom, že žiješ nezávisle na Bohu)
  2. v srdci se rozhodnout od hříchu odvrátit (neboj se – budeš-li to opravdu chtít, Bůh ti dá sílu žít tak, jak pro tebe zamýšlí) 
  3. vírou přijmout Ježíše, Božího Syna, za svého osobního Pána a Spasitele (tzn. vložit důvěru v Něj, Jeho oběť za tvé hříchy a Jeho vzkříšení) a požádat Ho, aby ti odpustil a ujal se vedení tvého života.

Důležité poznámky:
1) Možná ti přijde, že Bůh lidi omezuje, když nás varuje před mnohým jednáním, ale není tomu tak. Bůh má, z lásky k tobě, na srdci vždy tvůj prospěch, dobro a záchranu. Hřích ti opravdu ubližuje a je něčím, co ničí tvůj život i tvůj vztah s Bohem. Neodpuštěný a provozovaný hřích vede v konečném důsledku ke smrti a zahynutí (fyzickému a duchovnímu).
2) Bůh člověku nabízí nejen odpuštění hříchu, ale i sílu a moc nad hříchem vítězit (Bůh nechce, abychom cokoli dělali z vlastní síly).

– neodpuštění čehokoli vůči komukoli
– nenávist (i v srdci)
– bezdůvodný nebo nadměrný hněv
– žárlivost, roztržky a svárlivost
– sobecké ambice
– provozování sexu mimo manželství (včetně představ a sledování pornografie)
– lež v jakékoli podobě (i občas…)
– mluvení o druhých (pomluvy, řeči, klevety, …)
– kradení (sem patří i nelegální stahování obsahu, krácení daní…),
– touha po majetku a penězích (láska k penězům, braní peněz od druhých pod výhružkou…)
– závist
– opilství, hýření a nestřídmost
– manipulace druhých
– používání špatné mluvy (nadávky, sprostá slova, oplzlé vtipy…)
– čarodějnictví a okultismus (magie, horoskopy, věštění, taroty, některé formy metalové-rockové hudby, talismany, vyvolávání duchů, hypnóza…)
– drogy (marihuana a dál)
– uctívání stvoření (tzn. sebe, druhých lidí, věcí nebo přírody – typicky New Age, ale i jóga)

To vše můžeš udělat hned teď v modlitbě (modlitba je rozhovor s Bohem, nehledej v tom žádnou složitost). Bůh tě zná 😊. Není důležité, jak krásná volíš slova, ale záleží na jejich upřímnosti. Zde je příklad, jak se můžeš modlit:

"Pane Ježíši, Synu Boží, potřebuji Tě. Děkuji, že jsi za mě zemřel na kříži. Pane, odpusť mi mé hříchy a očisti mě od nich. Věřím v Tebe, ve Tvé vzkříšení a vyznávám Tě jako Pána svého života. Rozhoduji se žít novým životem s Tebou. Pane Ježíši, přijímám Tě právě teď. Děkuji, že vcházíš do mého života jako můj Pán. Prosím, uzdrav mě, dej mi život věčný a také sílu k tomu, žít proměněný život s Tebou. Amen."

Vyjadřuje tato modlitba to, co by sis přál(a)? Jestli ano, můžeš se tak teď modlit – ideálně nahlas, ale především s důvěrou, že ti vzkříšený Ježíš odpouští hříchy a vstupuje do tvého života jako tvůj Pán. Následně můžeš začít žít novým životem s Ježíšem – pod jeho vedením, zmocněním, ochranou a začít poznávat Boha osobně.

Požádal(a) jsi nyní Ježíše o odpuštění a o to, aby se stal tvým Pánem a Spasitelem?